Zpráva o říjnové činnosti TJ Sokol Postoupky - brigáda

25.10.2017 23:02
Sokolíci z TJ Sokol Postoupky  vyplnili společně  předposlední říjnové  nedělní odpoledne  úklidovou brigádou, kdy se  dali za úkol  provedení údržby přiléhajících prostor budovy, nádvoří a  vyklidit zbytečné a nepotřebné věci.  Záměrem bylo připravit Sokolovnu na zimní provoz, kdy lze očekávat zvýšený zájem  cvičenců a to jak z řad dospělých tak i dětí, kteří se zde začali scházet v hojnějším počtu.  V rámci plánované brigády, které se zúčastnilo aktivně 6 dospělých a dva mladí cvičenci, kteří přiložili dle svých možností taktéž ruku k dílu bylo odpracováno cca 30 hodin a snaha se vyplatila, kdy  budova a okolí opravdu prohlédlo.
 Současně je nutno si uvědomit, že svépomocí nelze zvládnout  provedení  rekonstrukce  sociálního zázemí a odkládanou opravu a izolaci střechy na budově, která by si to již zasloužila.

Z pozice starosty TJ Sokol Postoupky, bych chtěl touto cestou zveřejnění v tisku všem zúčastněným brigádníkům ještě  jednou poděkovat a srdečně ocenit jejich dobře odvedenou práci

Aleš Strážnický, DiS.