Florbalový turnaj v Postoupkách

25.06.2016 09:39

Dne 15.05.2016 v odpoledních hodinách přivítali sokolové TJ Sokol Postoupky  spřátelenou organizaci Salesiánské hnutí mládeže Kroměříž pod vedením Mgr. Jana Kapounka ,  kdy změřili mladí sportovní nadšenci síly  a dovednosti ve florbalovém klání. Do turnaje se zapojilo celkem 16 dětí za TJ Sokol Postoupky  a 16 dětí SHM Klub Kroměříž ve věkovém rozmezí  od 6 do 12let. Čtyřčlenná družstva  složená z chlapců i dívek, které mají o tento druh sportu rovněž zájem  předváděli výborné výkony a utkali se ve vzájemných zápasech každý proti každému.  Domácí děti TJ Sokol Postoupky, kteří se tomuto sportu věnují zhruba rok v turnaji obsadili úžasné první a třetí místo, ale motivací pro další činnost byl zájem dětí i fandících rodičů. Každé z dětí dostalo za svůj výkon sladkou odměnu a občerstvení.  Turnaj  se obešel bez úrazů a zbytečných faulů, kdy jsme se na závěr všichni rozloučili Sokolským zvoláním Sportu na " Zdar.   Setkání mladých sportovců mělo  ze strany dětí i rodičů pozitivní ohlas a předběžně bylo dohodnuto, že akce bude zopakována.

zpracoval : Aleš Strážnický, DiS. starosta TJ Sokol Postoupky

První zpráva

16.09.2013 09:14

Dnes byl spuštěn náš nový blog. Prosím sledujte jej, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace. Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.