Výběrové řízení na sokolníka

27.01.2015 13:11

Tělocvičná jednota Sokol Postoupky, Postoupky 67, Kroměříž 767 01

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA SOKOLNÍKA TJ SOKOL POSTOUPKY

TJ SOKOL POSTOUPKY vypisuje konkurs na sokolníka

I. Místo realizace: sokolovna v Postoupkách , Postoupky 67

II. Požadavky na sokolníka.

• II.1 Dbá na úklid v sokolovně.

Jednou za 2 měsíce udělá celkový úklid sokolovny. Jednou za 14 dní udělá úklid

sociálního zařízení. Jednou za 14 dní vyveze popelnici.

• II.2 Dbá na venkovní vzhled sokolovny

V případě potřeby zamete chodník, nebo poseká trávu před sokolovnou. V zimním

období odstraní sníh a led s chodníku před sokolovnou.

• II.3 Má na starosti předávání klíčů u jednorázových akcí

Před jednorázovou akcí provede prohlídku pronajímaných prostor. Předá pronajímateli klíče a po akci provede opět prohlídku a převezme klíče                 zpět.

• II.4 Má starosti provozuschopný stav sokolovny

Drobné opravy buď opraví nebo upozorní na ně starostu jednoty. Navrhuje nákup čistících prostředků či dalších potřeb spojených s drobnými                     opravami a chodem sokolovny.

III. Odměna sokolníka

Za výše uvedené činnosti náleží sokolníkovi odměna ve výši 500 Kč měsíčně.

Způsob platby upraví smlouva mezi sokolníkem a jednotou.

IV. Závěrečné ustanovení.

Toto výběrové řízení je vypsáno dne (26.ledna 2015.) a uzávěrka přihlášek je do (15. února 2015). Začátek činnosti je stanoven od 1. března 2015.

Bc. Vladimír Opluštil starosta TJ Sokol Postoupky

Postoupky 39, oplustil.v@seznam.cz,737607503