Vánoční turnaj ve fotbale

12.01.2017 11:25
Dne 26.12.2016  v  Postoupkách uspořádali členové  Sokola  za  podpory Sokolské župy Hanácké a místního osadního výboru pro děti a dospělé první ročník vánočního turnaje v sálové kopané.

V tento poklidný vánoční čas se podařilo sestavit celkem pět  družstev, které se v průběhu dopoledne navzájem utkaly a změřily své síly.
Favorité  turnaje se stali mládežníci z Kroměříže s  příznačným fotbalovým názvem Barca.  Chlapci  vzhledem k fotbalovým dovednostem a vyrovnaným výsledkům v turnaji bez zaváhání zvítězili. Věkový rozsah dětí byl však různorodý, kdy nejmladšímu hráči bylo 5 let a společně se svým tatínkem a bratrem vytvořili úžasný tým. Všechny děti je nutno za podaný výkon pochválit a  zúčastněným rodičům poděkovat za velkou snahu. Cílem akce bylo se pobavit a prověřit fyzickou kondici v zimním období.

Aleš Strážnický, Dis.
              starosta TJ Sokol Postoupky