Sokolské šibřinky

17.02.2019 19:22
dovolujeme si Vás touto cestou všechny pozvat  na  již tradiční dětské šibřinky pořádané každoročně v naší sokolovně v Postoupkách na Kroměřížsku.

Tentokrát  přivítáme širokou veřejnost  dne 16.2.2019 od 14 ti hodin a každá dětská maska od nás dostane milé překvapení. Je připraven bohatý kulturní program, který tematicky letos bude motivovaný  českými pohádkovými postavami.  Místní sokolové si pro děti připraví mimo jiné  pohádku o Pejskovi a Kočičce jak společně připravovali dort. Bude připravena tradiční tombola, pokusíme se přičarovat kouzelníka Radka a společně si s dětmi užijeme spoustu tanečních a pohybových her.

Jako organizátoři akce TJ Sokol Postoupky s podporou místního osadního výboru Postoupky  a města Kroměříže, doufáme, že se  vaše děti nezůstanou doma nudit  a přijdete nás potěšit svou hojnou účastí.
                                                                     za TJ Sokol Postoupky Aleš Strážnický starosta