Prosincový volejbalový turnaj TJ Sokol Postoupky

08.01.2018 20:01

Na závěr roku uspořádali sokolové TJ Sokol Postoupky již tradiční otevřený  turnaj smíšených družstev ve Volejbale. Termín byl naplánován na 30.12.2017, kdy se turnaje zúčastnilo celkem 6 týmů a to jak z řad Sokolů tak i sportovních nadšenců, kteří přijeli změřit své síly a dovednosti v této kolektivní hře. Podmínkou pro zapsání smíšeného družstva byla účast alespoň jedné ženy ve čtyřčlenném družstvu. Domácí sokolové do turnaje nasadili celkem 10 hráčů a v napínavých utkáních hraných v systému každý s každým, po dvou zkrácených setech do 15 ti bodů  byl počítán bodový zisk za každý vyhraný set a při stejném počtu bodů rozhodovalo lepší vzájemné skóre mezi soupeři. K vidění bylo spousta pěkných nahrávek i zakončení a  ostatní týmy, kteří zrovna nehráli hlasitě povzbuzovali k podávaným výkonům.  Družstvu z Postoupek s bojovným názvem NAPALM se podařilo v turnaji vyhrát a  přehrát i favorizovaný a velmi dobře hrající tým  volejbalistů z Bystřice pod Hostýnem, kteří skončili v pořadí druzí. Všichni zúčastnění hráči byli za své snažení odměněni a ke spokojenosti všech a vytvoření přátelského prostředí bylo  připraveno  po celý den občerstvení  a pitný režim.  Pevně věříme, že si všichni zúčastnění  hráči maximálně  užili sportovní den a aktivním pohybem tak spotřebovali nadbytečné kalorie z vánočního přejídání.
 Poděkování patří  zejména organizátorům akce  a to  volejbalistům TJ Sokol Postoupky,  kteří využili prostory a zázemí místní sokolovny  a  pro zúčastněné hráče  připravili  dárkové a upomínkové předměty a poděkování patří i místnímu  osadnímu  výboru Postoupky, který danou akci podpořil finančním příspěvkem  na úhradu části občerstvení z rozpočtu města Kroměříže.
  Za uspořádanou akci ještě jednou děkujeme a do roku 2018  přejí sokolové TJ Sokol Postoupky  všem lidem především hodně zdraví a dále osobní a sportovní úspěchy

Aleš Strážnický
starosta TJ SOKOL Postoupky