Přebor Moravy a Slezska mládeže

25.11.2013 20:58

Koncem října proběhl v tradičním termínu i místě Přebor Moravy a Slezska v Koutech na Desnou. Naše výprava čítala celkem 13 osob včetně trenérů a rodičů. Devět hráčů bojovalo ve čtyřeh mistrovských kategoriích a v jednom doprovodném OPEN turnaji. Největšího úspěchu dosáhl Pavel Opluštil v kategorii do 10 let. Celý turnaj byl v čele padesátičlenného startovního pole. Až prohrou v posledním kole klesl v konečném pořadí na třetí místo. Přesto mu bylo odměnou bronzová medaile a postup na Mistrovství ČR 2014. Druhou medaili vybojovala Julie Šimčáková v kategorii dívek do 16 let. Velmi úspěšné vystoupení našich hráčů podtrhl svým 4. místem v kategorii do 14 let David Opluštil. I on si vybojoval postup na Mistrovství ČR. Dalších výborných umístění dosáhli Miroslav Rakušan, když obsadil 13. místo v kategorii do 16 let a Roman Brázdil, který skončil v OPEN turnaji na místě sedmém.

Za výbornou reprezentaci našeho Sokola, děkuji všem zúčastněným.

opl