Nedělní Šibřinkové odpoledne 2017

05.02.2017 14:46

Poslední lednovou  neděli   29.1.2017 proběhl v tělocvičně  TJ  Sokol  Postoupky  již  17 dětský šibřinkový karneval. Hned na  začátku  přišli  sokolští pořadatelé v kostýmech  námořníků v doprovodu dvou tahitských tanečnic   a přivítali  všechny ze své  lodi  a nastínili program  celého  odpoledne.

Potom  jsme  se  všichni  posadili  a  dívali  jsme  se  na  pohádku  o  Dědečkovi  a  babičce, jak  tahali  řepu.  Pohádku  si   tentokrát  připravili místní děti   a  měla  velký  úspěch. Potom  už  byl připraven  pro  děti  bohatý  program  plných  her  a  zábavy, děti  dostávaly  za  soutěže  sladké  odměny. V  době, kdy  se  nesoutěžilo, měli  děti prostor, aby  předvedly  své  taneční kreace.

Po  hodině  zábavy  přišel i  kouzelník a  začal provádět své  kousky, všichni  děti  seděli  a  pozorně sledovali  jak se  taková  kouzla  dělají. Na  konci  svého  programu  učil  děti  jak  se  má  kouzlit.  Po  kouzelnickém  programu  se  opět  začali  hrát  různé  hry, do kterých  se  zapojily  i  jejich rodiče. Děti potěšila bohatá tombola ve které mohly získat  více  jak  50  hodnotných cen.

V průběhu  celého  odpoledne  měli  všichni  možnost  se  občerstvit v bufetu, který  měli  na  starosti námořníci.  Tímto  bych  chtěla  poděkovat  všem organizátorům , ale i sponzorům, kteří  mají  velký podíl na  tom, že  karneval mohl proběhnout a  měl  takový  úspěch.

napsala  paní Alena Dočkalová

členka TJ Sokol Postoupky