Děti z TJ Sokol Postoupky dostali předčasný dárek k vánocům

03.12.2016 21:03

Mladí sportovci  z  tělovýchovné jednoty Sokol Postoupky dostali na počátku prosince předčasný dárek k vánocům. Místní Sokolové  se  i přes omezené  finanční možnosti rozhodli podpořit  nákupem  sportovního vybavení  v částce 10 tis korun možnosti  sportovního vyžití  pro místní děti.  Děti pomáhaly rozbalit velký balík,  ve kterém nalezly nové vybavení  určené k všestrannému využití a sportovním hrám.   Největší  zájem měli děti o vyzkoušení nových  přileb a  rukavic na florbal, kdy si  při hře počínali jako opravdoví profesionálové.  Některé z dětí se pak aktivně zapojily i do kompletace  nových branek a vyzkoušení  nových pomůcek, které budou využívány  v rámci tréningu nově vznikajícího tanečně - pohybového kroužku.  Sokolové z Postoupek  chtějí i nadále pokračovat v podpoře především dětské základny,  kdy je potřeba všem,  kteří se aktivně podíleli v roce 2016  na činnosti  jednoty za jejich práci poděkovat. Zároveň musíme poděkovat Městu Kroměříž, které přispělo na částečné krytí nákladů provozu Sokolovny v Postoupkách.

v  Postoupkách  dne 3.12.2016

Aleš Strážnický, DiS.